Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Rokasgrāmata
Pievienot datus

Pievienot datus (Add data) rīks ir papildrīks, kas novietots katras tematiskās kartes augšējā kreisajā pusē zem adrešu un kadastra apzīmējumu meklēšanas rīka.

Rīks ļauj kartei pievienot ģeotelpiskos datus, kas nav publicēti GEO RĪGA, ievadot (iekopējot) vai nu ārējo datu servisu tīmekļa adresi jeb URL, vai augšupielādējot datnes *.shp, *.csv, *.kml vai *.geojson datu formātos. Tādā veidā varat īslaicīgi pievienot savus datu slāņus kartei un tie attēlojas datu slāņu rīkā, kā arī ir savietojami ar tematiskajā lietotnē jau publicētajiem datu slāņiem.

Ņem vērā! Ar rīku pievienotie datu slāņi skatīšanās režīmā nav pieejami citiem GEO RĪGA lietotājiem un kartē attēlosies tikai vienas sesijas ietvaros, tie nesaglabājas GEO RĪGA tematiskajās kartēs.

Maksimālais atļauto elementu skaits papildus augšupielādētajās datnēs ir 1000. Ja datnē būs vairāk elementu, tā netiks pievienota.

Ja tik pievienots datu slānis, kura telpiskā atsauce atšķiras no tematiskās kartes, pievienotais slānis var nebūt redzams.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.