Skip to main content

Atvērtie dati

Atvērtie dati

Mūsu dati, Tavas idejas!

Izmanto pašvaldības atvērtos datus, lai radītu jaunus produktus, veidotu pētījumus, risinātu reālus pilsētas izaicinājumus vai veicinātu inovatīvu risinājumu ieviešanu pilsētvidē, un palīdzi mums veidot gudrāku un efektīvāku pilsētu!

Kas ir pieejams?

Ar laiku šajā sadaļā varēsi lejupielādēt plašu klāstu pašvaldības telpisko datu kopu par dažādām pašvaldības atbildības jomām. Katrai datu kopai ir iespējami vairāki datu formāti, lai tos interesenti varētu efektīvi izmantot savām vajadzībām.

Kā lejupielādēt?

Izvēlies konkrētu datu kopu un tās datu formātu, kas atbilst tavām vajadzībām, un veic lejupielādi ar vienu peles klikšķi.

Vai ir izmantošanas nosacījumi?

Saviem mērķiem atvērtos datus ikviens var brīvi izmantot un atkalizmantot, kā arī kopīgot tos ar citiem, uzsākot un veicinot jaunu pakalpojumu attīstību. Pašvaldības atvērto datu izmantošanai tiek piemērota Creative Commons Attiecinājums 4.0 Starptautiskā publiskā licence.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.