Skip to main content

GEO RĪGA komanda

Mēs, GEO RĪGA komanda, esam mērķtiecīgi un neatlaidīgi un ticam, ka ģeotelpiskie dati ir liela vērtība, kurus, prasmīgi izmantojot, var iegūt plašāku skatījumu un sasniegt labākus rezultātus. Ar prieku un pārliecību nododam jūsu rīcībā GEO RĪGA portālu, lai tas kalpo par izaugsmes veicinātāju. Esam vērsti uz attīstību, tāpēc sekojiet līdzi portāla saturam, kas nepārtraukti tiks papildināts.

Hover over me
Diāna KorbePortāla stratēģiskā vadība

Kaislīga dārzniece un fizisko aktivitāšu cienītāja.

Hover over me
Gunta GrūbePortāla satura vadība

Zero kōla un Manija. Darbs un darba rīks. Struktūra un kārtība.

Hover over me
Sandra CaunePortāla tehnisko risinājumu vadība

Hover over me
Viktorija KizikaĢIS speciāliste

Stila policija. Aizraujas ar UI/UX.

Hover over me
Dace AndersoneĢIS speciāliste

Sapņo par brīvo laiku.

Hover over me
Maksims PahtusovsĢIS speciālists

Atvērts izaicinājumiem un spraigām diskusijām.

Hover over me
Anrijs StraubeĢIS speciālists

Vienmēr gatavs pārgājienam vai laivu braucienam.

Hover over me
Valdis ĀbeleĢIS administrators

Pa vidu starp ĢIS, kaķu ganīšanu un ceļošanu.

Hover over me
Viktors AkermanisĢIS administrators

Hover over me
Ivo ŠteinītisProjekta vadītājs

Aizraujas ar aktīvo atpūtu un novērtē filmas, kas veltītas vēsturiski nozīmīgām personām vai notikumiem.

Hover over me
Aleksis MiščuksMājaslapas izstrādātājs

Hover over me
Madara LapiņaMājaslapas izstrādātāja

Kas ir GEO RĪGA?

GEO RĪGA ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības izveidota centralizēta pašvaldības struktūrvienībās uzturēto ģeotelpisko datu publicēšanas platforma, ar kuras palīdzību pašvaldība uzsāk dialogu – datu apmaiņu ar sabiedrību, nodrošinot piekļuvi ģeotelpiskajiem datiem par Rīgas valstspilsētas administratīvo teritoriju dažādām sabiedrības grupām, tostarp iedzīvotājiem, apkaimju aktīvistiem, investoriem un uzņēmējiem, inovāciju radītājiem un pētniekiem, citām valsts un pašvaldības iestādēm.

Kāds ir mērķis?

GEO RĪGA mērķis ir ļaut ikvienam ērti un vienkārši piekļūt pašvaldības rīcībā esošajiem ģeotelpiskajiem datiem – apskatīt tos, savietot un izmantot savām vajadzībām. Pieejamība datiem, kas atspoguļo aktuālo situāciju pilsētā, palielina pašvaldības darba caurskatāmību, ļauj vienkārši un ērti saņemt datu pakalpojumus, atbalstot sociālās un ekonomiskās iniciatīvas. GEO RĪGA tematiskajās kartēs dažādās kombinācijās ir iespējams aplūkot Rīgas pamatdatus, tai skaitā kadastra un adresācijas informāciju, Rīgas teritorijas plānojumu grafiskās daļas, informāciju par pašvaldības un tās kapitālsabiedrību nekustamajiem īpašumiem, atkritumu apsaimniekošanu Rīgā un citus datus.

Kādi ir ieguvumi?

Nodrošina attālinātu un ērtu piekļuvi pašvaldības rīcībā esošajai ģeotelpiskajai informācijai; ļauj savietot dažādu portālā pieejamo ģeotelpisko informāciju, neizmantojot starpniekus – licencētas programmatūras vai maksas pakalpojumus; mazina nepieciešamību personām vērsties iestādēs informācijas un konsultāciju saņemšanai; ar laiku nodrošinās efektīvu saziņu un atgriezeniskās saites saņemšanu, piemēram, sabiedrisko apspriešanu, aptauju u.tml. gadījumos, atbalstot sabiedrības vēlmi būt informētai un līdzdarboties pilsētas attīstības procesos.

Kas tālāk?

GEO RĪGA komanda pakāpeniski papildinās portālu ar jauniem datu slāņiem un tematiskajām kartēm, veidojot GEO RĪGA par galveno pašvaldības ģeotelpisko datu izplatīšanas kanālu un nodrošinot lietotājiem ērtāku pieeju pašvaldībā un citās iestādēs uzturētajiem ģeotelpiskajiem datiem par Rīgu.

Sazinies

Mēs ļoti ceram, ka GEO RĪGA lietošana būs ērta un tajā atradīsi nepieciešamo informāciju, tomēr, ja nu kaut kas nedarbojas vai nesanāk, droši raksti mums, GEO RĪGA komandai, uz e-pastu: georiga@riga.lv

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.