Skip to main content

Jaunumi

Atvērti LOD1 un LOD2 modeļi

20.02.2024

GEO RĪGA atvērto datu sadaļā lejupielādei *.gdb, *.skp, *.obj, *.3ds un *.gml datu formātos pieejami Rīgas ēku LOD1 un LOD2 modeļi. Pašvaldības atvērto datu izmantošanai tiek piemērota Creative Commons Attiecinājums 4.0 Starptautiskā publiskā licence.

Augstas izšķirtspējas Rīgas 3D realitātes modelis

13.02.2024

Sadaļā 3D Rīga publicēts augstas izšķirtspējas Rīgas 3D realitātes modelis, kurā virtuāli var apskatīt jau 14 apkaimju teritorijas pilsētas vēsturiskā centrā un apbūves aizsardzības zonā, kā arī 3D vektoru modelis, kas atspoguļo vienkāršotu ēku ģeometriju.

Valsts aizsardzības objekti un to aizsargjoslas

07.02.2024

Tematiskajās kartēs Teritorijas plānojumi un Pilsētvide publicēti dati par valsts aizsardzības objektiem un to aizsargjoslām.

Rīgas slēpošanas trases

11.01.2024

Sadaļā Aktuāli publicēta karte ar informāciju par Rīgas slēpošanas trasēm.

Konceptuālais velosatiksmes attīstības tīkls

03.01.2024

Tematiskajā kartē Satiksme un mobilitāte pieejams Rīgas valstspilsētas velosatiksmes attīstības koncepcijas līdz 2030. gadam ietvaros izstrādātais konceptuālais velosatiksmes attīstības tīkls, kurā definēta velosatiksmes attīstības vīzija, mērķis un galvenie uzdevumi mērķa sasniegšanai integrētai velosatiksmes attīstībai Rīgas valstspilsētā.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.