Skip to main content

Jaunumi

Jauna karte – Viedpilsēta

18.07.2024

Publicēta jauna tematiskā karte Viedpilsēta, kurā ir apkopota informācija par Rīgas valstpilsētas pašvaldības struktūrvienību - Pilsētas attīstības departamenta, Rīgas enerģētikas aģentūras, Rīgas digitālās aģentūras, Ārtelpas un mobilitātes departamenta un citu struktūrvienību realizētajiem projektiem, kas ietver procesu un pakalpojumu uzlabošanu, izmantojot viedus un inovatīvus risinājumus.

Būvniecības procesi

15.07.2024

Publicēta jauna tematiskā karte Būvniecības procesi, kurā pieejama informācija par nekustamo īpašumu pārvaldniekiem, būvniecības lietām (jaunbūvēm), sērijveida daudzdzīvokļu ēku lodžiju aizstiklošanas skiču projektiem, daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitātes rādītājiem apkurei u.c. informācija.

Investīciju plāns

11.07.2024

Lai ikvienam būtu pieejama aktuāla informācija par Rīgas attīstības programmas 2022.–2027. gadam (AP2027) Investīciju plānā ietvertajiem infrastruktūras projektiem un to ieviešanas statusu, ir aktualizēta tematiskā karte Investīciju plāns. Ir atjaunota informācija par projektu termiņiem, finansējumu, paredzamajiem rezultātiem, to ieviešanas statusu, kā arī ar Investīciju plānā 2024.–2026. gadam papildus ietvertajiem infrastruktūras projektiem.

Pastāvīgo iedzīvotāju skaits

10.07.2024

Tematiskajā kartē Rīgas pamatdati publicēti Centrālās statistikas pārvaldes dati par pastāvīgo iedzīvotāju skaitu 2024. gadā 100 x 100 m režģa šūnās.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitātes rādītāji apkurei

10.07.2024

Tematiskajā kartē Pilsētvide publicēta informācija par daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku energoefektivitātes rādītājiem apkurei un renovētajām daudzdzīvokļu dzīvojamajām ēkām. Ēkas iekrāsotas pēc energoefektivitātes klases un energoefektivtātes novērtējuma apkurei. Skatāma arī salīdzinoša informācija ar līdzvērtīgām ēkām, lai ērti var novērtēt, vai ēka patērē vairāk vai mazāk siltumenerģijas apkurei kā līdzīgas ēkas.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.