Skip to main content

Aptauja Rīgā dzīvojošajiem par paradumiem un laika pavadīšanas iespējām vakaros un naktīs 

15.04.2024. - 10.05.2024.

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments veic priekšizpēti par vakara un nakts laika plānošanas un pārvaldības situāciju Rīgā, kas kalpos par pamatu turpmākai vakara un nakts laika tēmas attīstībai pilsētā! 

Iedzīvotāju aptauja par pilsētas gaisa mobilitāti

25.03.2024. - 24.04.2024.

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments aicina piedalīties iedzīvotāju aptaujā par Pilsētas gaisa mobilitāti. Šī aptauja ir izstrādāta CITYAM projekta ietvaros, ko finansē Interreg Baltijas jūras reģiona programma (2023-2025). Aptauja vienlaicīgi tiks veikta dažādās Eiropas pilsētās. Pilsētas gaisa mobilitāte (Urban Air Mobility - UAM) ietver dažāda veida dronus, kā arī to pacelšanās un nolaišanās vietas.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.