Skip to main content

Atvērtie dati

Atvērtie dati
Izglītības, kultūras un sporta iestāžu lietošanā nodotās teritorijas

Dati sagatavoti pamatojoties uz Rīgas domes 05.04.2023. lēmumu Nr. RD-23-2434-lē “Par valsts pārvaldes funkciju veikšanai izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras nozarē nepieciešamo Rīgas valstspilsētas pašvaldības nekustamo īpašumu sarakstu apstiprināšanu” (pielikuma 1.saraksts “Valsts pārvaldes funkciju veikšanai izglītības, jaunatnes un sporta nozarē nepieciešamie Rīgas valstspilsētas pašvaldības nekustamie īpašumi”) un Rīgas domes Īpašuma departamenta izstrādātajiem situācijas plāniem par izglītības, kultūras un sporta iestādēm lietošanā nodotajām teritorijām. Dati tiek uzturēti Latvijas 1992. gada koordinātu sistēmā (LKS-92 TM) ar mēroga 1:500 precizitāti.

Ņem vērā!
  • Datu atkalizmantošanā ir jāņem vērā licences nosacījumi.
  • Atjaunošanās biežums: neregulāri.

Izglītības, kultūras un sporta iestāžu lietošanā nodotās teritorijas (SHP)
Izglītības, kultūras un sporta iestāžu lietošanā nodotās teritorijas (GPKG)
Izglītības, kultūras un sporta iestāžu lietošanā nodotās teritorijas (DXF)
Izglītības, kultūras un sporta iestāžu lietošanā nodotās teritorijas (KML)

Metadati

NosaukumsIzglītības, kultūras un sporta iestāžu lietošanā nodotās teritorijas
AprakstsDati sagatavoti pamatojoties uz Rīgas domes 05.04.2023. lēmumu Nr. RD-23-2434-lē “Par valsts pārvaldes funkciju veikšanai izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras nozarē nepieciešamo Rīgas valstspilsētas pašvaldības nekustamo īpašumu sarakstu apstiprināšanu” (pielikuma 1.saraksts “Valsts pārvaldes funkciju veikšanai izglītības, jaunatnes un sporta nozarē nepieciešamie Rīgas valstspilsētas pašvaldības nekustamie īpašumi”) un Īpašuma departamenta izstrādātajiem situācijas plāniem par izglītības, kultūras un sporta iestādēm lietošanā nodotajām teritorijām.
TipsDatu kopa
Atsauceshttps://georiga.lv/
IdentifikatorsLVA.RD.GEO.IKS.TERITORIJAS
ValodaLatviešu
TematsSabiedrība
AtslēgvārdiSkolas
Bērnudārzi
IKSD lietojuma teritorijas
Zemes vienības
Lietošana
Izmantotā vārdnīcaGEMET – INSPIRE themes
Ģeogrāfiskais izgriezumsW: 23.9212 E: 24.3416 N: 57.0972 S: 56.8503
Laika tvērums2010-01-01 – līdz šim brīdim
Publicēšanas datums2020-12-03
Datu izcelsmeĪpašuma departamenta izstrādātie situācijas plāni un īpašuma pieņemšanas – nodošanas akti par nekustamo īpašumu nodošanu lietošanā Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības, kultūras un sporta iestādēm.
Mērogs1:500
Specifikācija
Atbilstība
Piekļuves un lietošanas nosacījumi1. Dati pieejami visiem interesentiem
2. Maksa par datiem netiek piemērota
3. Datu izmantošanai nav nepieciešams saņemt datu izmantošanas atļauju atbilstoši 30.08.2011. MK noteikumiem Nr. 673 “Ģeotelpisko datu kopas izmantošanas noteikumu obligātais saturs un izmantošanas atļaujas saņemšanas kārtība”
Publiskās piekļuves ierobežojumiIerobežojumu nav
ĪpašnieksRīgas valstspilsētas pašvaldība, di@riga.lv
AutorsĪpašuma departaments, di@riga.lv
KontaktpunktsĪpašuma departamenta Administratīvās pārvaldes Informācijas vadības nodaļa, di@riga.lv
Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.