Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Koordinātu pārveidošana

Koordinātu pārveidošanas rīks (Coordinate Conversion widget) kā viens no papildrīkiem izvietots atsevišķu tematisko karšu augšējā kreisajā pusē zem meklēšanas rīka. Ar tā palīdzību ir iespējams veikt pēc noklusējuma iestatīto ģeogrāfisko koordinātu pārrēķinu uz citām koordinātu sistēmām.

Lai veiktu koordinātu pārrēķinu, tās vai nu ieraksta, vai iekopē ievades laukā. Tāpat ir iespējams kartē ielikt punktu, kā rezultātā automātiski ar konkrētā punkta koordinātām tiek aizpildīti gan ievades, gan arī pārrēķinu lauki.

Ņem vērā! Ievades koordinātu sistēmu ir iespējams mainīt ievades lauka labajā pusē zem datu ievades iestatījumu ikonas (Formatēt ievadi).

Koordinātu ievades vai rezultāta lauka labajā pusē ar tur izvietotajiem rīkiem ir iespējams veikt arī papildus darbības ar koordinātām – tās nokopēt, veikt citas koordinātu sistēmas izvēli, norādīt kartē punktu, kuram jānosaka koordinātas, kā arī pietuvināt vai attālināt punktu kartē, kuram noteiktas koordinātas. 

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.