Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Kartes rīki

Pēc uzklikšķināšanas uz interesējošās GEO RĪGA tematiskās kartes, atvērsies kartes skats. Ērtākai kartes lietošanai katrai lietotnei ir pievienoti dažādi noklusējuma rīki, kas sagrupēti un izvietoti, ņemot vērā to funkcionalitāti.

Kartes augšējā kreisajā pusē izvietoti kartes navigācijas, meklēšanas un papildrīki. Turpat atrodami saziņas un informācijas rīki. Kartes skata augšējā labajā pusē atrodami specifiskie rīki konkrētu darbību veikšanai. Mēroga un koordinātu noteikšana iespējama kartes apakšējā kreisajā pusē, datu atribūtu informācijas skatīšanās un atlasīšana kartes – apakšā pa vidu, bet autortiesību informācija norādīta skata apakšējā labajā malā.

Kartes rīku nosaukumi ir redzami, novietojot peles kursoru uz rīka pogas. Nosaukuma attēlošanās valodu nosaka jūsu izmantotā interneta pārlūka iestatījumi – ja interneta pārlūks iestatīts latviešu valodā, tad logrīka nosaukums tiks norādīts latviski, ja kādā citā valodā, tad attiecīgajā valodā rādīsies arī nosaukums. Pamācības, kā nomainīt interneta pārlūka valodu: Google ChromeMozilla FirefoxMicrosoft Edge.

Katrs kartes funkcionālais rīks detalizētāk aprakstīts atsevišķās rokasgrāmatas sadaļās.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.