Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Rokasgrāmata
Saziņai un informācijai

Katras tematiskās kartes skata augšējā kreisajā pusē blakus kartes nosaukumam ir izvietoti īsceļi, ar kuru palīdzību ir iespējams sazināties ar GEO RĪGA komandu, iegūt informāciju GEO RĪGA rokasgrāmatā un nokļūt atpakaļ GEO RĪGA sākuma skatā.

Sazināties – ar peles kursoru nospiežot uz rīka, tiek atvērta e-pasta ziņojuma sagatave ar noklusējuma adresātu georiga@riga.lv. Rīks izmantojams, lai sazinātos ar GEO RĪGA komandu, izteiktu priekšlikumus, uzdotu jautājumus, informētu par sistēmas kļūdām utt.

Rokasgrāmata – ar peles kursoru nospiežot uz rīka, tiek atvērta GEO RĪGA lietošanas pamācība.

Uz GEO RĪGA – ar peles kursoru nospiežot uz rīka, jaunā cilnē tiek atvērta GEO RĪGA sākuma lapa ar tematisko karšu izvēlni.

Ņem vērā! Mobilajās ierīcēs ekrānu ierobežoto izmēru dēļ saziņas un informācijas rīki tiek izvietoti zem izkrītošās izvēlnes. Lai to izvērstu, ir jānoklikšķina uz GEO RĪGA logo blakus tematiskās kartes nosaukumam.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.