Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Rokasgrāmata
Navigācijas rīki

Navigācijas rīki izvietoti katras tematiskās kartes augšējā kreisajā malā.

Pietuvināt (Zoom in) – ļauj pietuvināt kartes attēlu. Šo funkciju, izmantojot datorus, var darbināt arī ar peles rullīti, bet skārienjutīgos ekrānos vai nu izmantojot skārienekrāna pildspalvu, vai arī pieskaroties ekrānam ar 2 pirkstu galiem un attālinot tos vienu no otra.

Attālināt (Zoom out) – ļauj attālināt kartes attēlu. Šo funkciju, izmantojot datorus, var darbināt arī ar peles rullīti, bet skārienjutīgos ekrānos vai nu izmantojot skārienekrāna pildspalvu, vai arī pieskaroties ekrānam ar 2 pirkstu galiem un velkot tos vienu pie otra.

Noklusējamais pārklājums (Default extent) – pēc kartes pietuvināšanas vai attālināšanas ļauj atgriezties kartes noklusējuma sākuma skatā.

Mans novietojums (My location) – tiek noteikta lietotāja atrašanās vieta. Lai izmantotu šo funkciju, jāpārliecinās, ka ierīcei, kas tiek lietota darbam ar GEO RĪGA, ir iespējoti atrašanās vietas noteikšanas iestatījumi.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.