Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Rokasgrāmata
Kopīgošana

Kopīgošanas rīks (Share) kā ceturtais atrodams katras tematiskās kartes augšējā labajā pusē specifisko rīku rindā un sniedz iespēju karti vai ekrānā esošo kartes fragmentu kā saiti nosūtīt uz e-pastu vai iegult tīmekļa vietnē kā logu, kurā apskatīt GEO RĪGA tematisko karti.

Noklikšķinot uz rīka pogas, tiek atvērts rīka iestatījumu logs. Izmantojot noklusējuma iestatījumus, tiek izveidotas divas saites uz konkrēto tematiskās kartes skatu izmantotās ierīces ekrānā – viena saite, ar kuru iespējams dalīties, to nokopējot, bet otra – saite, ar kuras palīdzību iegult konkrēto kartes skatu citā tīmekļa vietnē.

Ņem vērā! Iestatot parametrus sadaļās Saites opcijas (Link options) un Iegulšanas opcijas (Embed options) ir iespējams uzstādīt papildus saišu iestatījumus, t.sk. arī ģenerēt konkrēta punkta atrašanās vietas un tā papildus pievienotās informācijas saiti.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.