Skip to main content

Biežāk uzdotie jautājumi / Rokasgrāmata

Rokasgrāmata
Meklēšanas rīks

Meklēšanas rīks izvietots katras tematiskās kartes augšējā kreisajā malā pa labi no navigācijas rīkiem.

Pēc noklusējuma tiek izmantots meklēšanas veids, kas apvieno visus zemāk minētos meklēšanas kritērijus. Bet izvēršot meklēšanas rīka izvēlni, ir iespējams norādīt konkrētu meklēšanas kritēriju.

Rīgas adreses – ļauj meklēt objektu, izmantojot adrešu datus.

Zemes vienības kadastra apzīmējums – objekti tiek meklēti pēc zemes vienības kadastra apzīmējuma.

Zemes vienības daļas kadastra apzīmējums – objekti tiek meklēti pēc zemes vienības daļas kadastra apzīmējuma.

Ēkas kadastra apzīmējums – objekti tiek meklēti pēc ēkas kadastra apzīmējuma.

Ielas – objekti tiek meklēti pēc ielas nosaukuma.

Sākot rakstīt adresi, ielu vai kadastra apzīmējuma ciparu kombināciju, meklētājs automātiski piedāvās izvēlni ar objektiem, kas satur jau ievadītās burtu vai ciparu kombinācijas. Interesējošo objektu var izvēlēties vai nu no piedāvātajām izvēlnēm, vai turpinot veikt ierakstu pašrocīgi. Pēc ieraksta veikšanas, lai kartes skatā tiktu attēlots meklējamais objekts, ir jānospiež lupas ikona rīka labajā pusē vai Enter uz datora tastatūras.

Ņem vērā! Meklētāja rīkā var iekopēt arī nepieciešamās adreses vai kadastra apzīmējumu numurus, tomēr jāpievērš uzmanība tam, lai kadastru apzīmējuma numurā nav izmantotas atstarpes. Kadastra apzīmējuma numurus ar atstarpēm meklētājs neatpazīst.

Adreses un ielas meklētājs atpazīst arī tad, ja ielas nosaukums meklētājā tiek ierakstīts, neizmantojot visus tajā esošos vārdus vai arī lielos burtus ielu nosaukumu vārdos. Piemēram, ierakstot meklētājā “barona 34”, meklētāja izvēlne uzreiz piedāvās korekto adreses ierakstu “Krišjāņa Barona iela 34”, bet, apstiprinot meklēšanu, automātiski kartes skatā tiks norādīts adreses “Krišjāņa Barona iela 34” punkts un meklēšanas rezultāta informatīvais logs.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.