Skip to main content

Aktuālas iespējas iesaistīties


Iedzīvotāju aptauja par pilsētas gaisa mobilitāti

25.03.2024. - 24.04.2024.

Cienījamais rīdziniek!

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Pilsētas attīstības departaments aicina piedalīties iedzīvotāju aptaujā par Pilsētas gaisa mobilitāti. Šī aptauja ir izstrādāta CITYAM projekta ietvaros, ko finansē Interreg Baltijas jūras reģiona programma (2023-2025). Aptauja vienlaicīgi tiks veikta dažādās Eiropas pilsētās. Pilsētas gaisa mobilitāte (Urban Air Mobility – UAM) ietver dažāda veida dronus, kā arī to pacelšanās un nolaišanās vietas.

Šīs aptaujas mērķis ir iesaistīt iedzīvotājus, palielināt izpratni par UAM, novērtēt iedzīvotāju viedokli un iekļaut UAM pašvaldības darba kārtībā. Jūsu līdzdalība ir ļoti svarīga, lai palīdzētu pašvaldībai vislabākajā iespējamajā veidā izstrādāt stratēģijas un politiku, kas regulē dronu lietošanu un padarīt mūsu pilsētu cilvēkiem draudzīgāku un drošāku.

Ņem vērā!
  • Aptauja noritēs līdz 24.04.2024.
  • Jūsu atbildes būs anonīmas un tiks analizētas vispārīgā veidā.
  • Aptaujas aizpildīšana aizņem līdz 10 minūtēm.

Sīkāk par projektu var uzzināt šeit.

Aptaujas rezultāti tiks publicēti GEO RĪGA sadaļā Iesaisties un projekta CITYAM komunikācijas kanālos mājaslapā un Linkedin.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.