Skip to main content

Īstenotās kampaņas


Iedzīvotāju paradumu izpēte – iecienītākais maršruts

Mēs vēlamies plašāk izprast, kādi ir iedzīvotāju pārvietošanās paradumi apkaimēs un pilsētā. Šī informācija noderēs, lai strādātu pie iedzīvotājiem nepieciešamiem uzlabojumiem apkaimēs un pilsētā kopumā.

Tāpēc mēs aicinām Tevi dalīties ar ikdienas un brīvā laika aktivitāšu maršrutiem, ko esi veicis Rīgā pēdējo 3 mēnešu laikā. Piemēram, mēs vēlētos uzzināt, kur Tu dodies pastaigāties pēc darba vai brīvdienās, vai pārvietošanos veic ar velosipēdu, kājām vai kādu citu transportlīdzekli? Kas padara šo maršrutu un vietas, ko apmeklē, īpašas? Vai ir kāda konkrēta vieta, ko Tu īpaši vēlaties izcelt šajā maršrutā? Pašvaldībai ir svarīgi saprast, kā varētu uzlabot ikdienas dzīvi apkaimēs, un Tavs viedoklis un pieredze ir būtiski šajā procesā. Tāpēc palīdzi uzlabot savu apkaimi un pilsētu – atbildi uz jautājumiem un zīmē kartē maršrutu.

Ņem vērā!
  • Aptauja ir anonīma, un tajā iegūtie dati tiks izmantoti tikai rezultātu analīzei apkopotā veidā.
  • Vienā aptaujas aizpildīšanas reizē var iesniegt tikai vienu maršrutu.
  • Aptauju vari aizpildīt vairākas reizes!
  • Jau iesniegtos maršrutus vari aplūkot kartē, kas atjaunojas reizi diennaktī.

Rezultāti

Jau iesniegtie maršruti

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.