Skip to main content

GEO RĪGA komanda

Mēs, GEO RĪGA komanda, esam mērķtiecīgi un neatlaidīgi un ticam, ka ģeotelpiskie dati ir liela vērtība, kurus, prasmīgi izmantojot, var iegūt plašāku skatījumu un sasniegt labākus rezultātus. Ar prieku un pārliecību nododam jūsu rīcībā GEO RĪGA portālu, lai tas kalpo par izaugsmes veicinātāju. Esam vērsti uz attīstību, tāpēc sekojiet līdzi portāla saturam, kas nepārtraukti tiks papildināts.

Sazinies

Mēs ļoti ceram, ka GEO RĪGA lietošana būs ērta un tajā atradīsi nepieciešamo informāciju, tomēr, ja nu kaut kas nedarbojas vai nesanāk, droši raksti mums, GEO RĪGA komandai, uz e-pastu: georiga@riga.lv

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.