Skip to main content

Īstenotās kampaņas


Kur staidzināt suni?

Pirmajā posmā notiek anketēšana, kurā iedzīvotāji aicināti dalīties ar suņu staidzināšanas ieradumiem un pieredzi par piedzīvotajiem negadījumiem, kas saistīti ar suņiem, kā arī novērtēt savu zināšanu līmeni par suņu staidzināšanas noteikumiem un sniegt ieteikumus pašvaldībai, kā uzlabot suņu staidzināšanu.

Otrais posms – kartēšana, kurā iedzīvotāji aicināti norādīt vietas pilsētā, kur būtu ieteicams ierīkot suņu pastaigu laukumu. Jāņem vērā, ka pašvaldība var apsvērt suņu laukumu ierīkošanu tikai tai piederošās teritorijās.

Trešais posms – vebinārs, kurā kopā ar pašvaldības pārstāvjiem tiek pārrunāta iedzīvotāju sniegtā informācija un iezīmēti nākotnes plāni par jaunu suņu pastaigu laukumu ierīkošanu.

Rezultāti

Vebinārā kopīgi ar kompetento pašvaldības institūciju pārstāvjiem tiek pārrunāta iedzīvotāju sniegtā informācija un iezīmēti nākotnes plāni jaunu suņu pastaigu laukumu ierīkošanai.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.