Skip to main content

Īstenotās kampaņas


Kur Rīgā jāizveido elektrisko skrejriteņu novietnes?

Rūpējoties par satiksmes dalībnieku drošību un kārtību pilsētas ielās, Rīgā pakāpeniski tiek ieviestas elektrisko skrejriteņu un elektrisko velosipēdu novietošanas zonas, lai iedzīvotāji un šo pārvietošanās līdzekļu iznomātāji varētu tos novietot droši, ērti un netraucējot citiem satiksmes dalībniekiem.

Pirmās zonas izveidotas, konsultējoties ar rīku iznomātājiem, populārākajos braucienu sākuma un gala punktos, kā arī vietās, kur koplietošanas mobilitātes rīki visbiežāk rada neērtības gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem.

Rīdzinieki aicināti kartē atzīmēt savus ieteikumus, kur šīs zonas būtu nepieciešams izvietot, pievienojot adresi un foto ar konkrēto vietu. Jāatceras, ka elektrisko skrejriteņu un velosipēdu novietošanas zonas veido uz ietvēm starp pilsētvides labiekārtošanas elementiem, kur tās netraucē ne gājējiem, ne velobraucējiem.

Rezultāti

Pašvaldība saņemto informāciju apkopos un izvērtēs ziemas periodā, bet jaunas skrejriteņu un velosipēdu novietošanas zonas tiks izveidotas nākamā gada siltajā sezonā.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.