Skip to main content

Īstenotās kampaņas


Cik daudz Tu zini par izsmēķu ietekmi uz vidi?

Pārbaudi savas zināšanas par cigarešu izsmēķu un atkritumu šķirošanas problēmu, aizpildot zināšanu pārbaudes testu ar 12 jautājumiem!

  • Dalībnieki, kuri līdz 16. septembrim pareizi atbildēs uz visiem 12 testa jautājumiem, piedalīsies 3 balvu grozu izlozē no Rīgas pašvaldības, SIA “Zaļā josta” un SIA “Getliņi EKO”.

Pirms testa pildīšanas aicinām noskatīties “Zaļās jostas” izglītojošo īsfilmu “Izsmēķa ceļš”, kas apskatāma organizācijas Youtube kontā.

Ik gadu 31. augustā Baltijas jūras piekrastes valstīs tiek atzīmēta Baltijas jūras diena. 2023. gada Eiropas Zaļā galvaspilsēta Tallina kopā ar Helsinkiem un Pasaules talku “Let’s Do It World”, aicina pievērst uzmanību Baltijas jūras vides problēmām. Latvijas pašvaldības kopā ar Lielās talkas organizatoriem šogad vienojušās sevišķu uzmanību pievērst izsmēķu radītajai ietekmei uz vidi.

Rezultāti

Aptauja piedalījās 118 dalībnieki un tika izlozēti 3 balvu ieguvēji.

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.