Skip to main content

Aktuālas iespējas iesaistīties


Iedzīvotāju aptauja apkaimju perspektīvo centru identificēšanai

07.05.2024. - 02.06.2024.

Aptauja ir paredzēta Beberbeķu, Brekšu, Bukultu, Dārzciema, Dreiliņu, Kleistu, Kundziņsalas, Mūkupurva, Rumbulas, Salu, Spilves, Sužu, Šķirotavas, Trīsciema un Voleru apkaimēs dzīvojošajiem, strādājošajiem vai apmeklētājiem. Aptaujas mērķis ir apzināt viedokli par apkaimēm raksturīgām un aktīvi izmantotām vietām. Iegūtā informācija tiks izmantota, lai noteiktu apkaimju centriem piemērotākās vietas šajās apkaimēs.  

Apkaimju centri ir vietas Rīgas apkaimēs, kas pilda vietējā līmeņa pakalpojumu, sociālās un rekreatīvās funkcijas. Tie reprezentē apkaimes identitāti, stiprina iedzīvotāju piederības sajūtu dzīvesvietai, nodrošina iespēju pulcēties, atpūsties un saņemt pakalpojumus. Šobrīd Rīgā ir noteikti 33 apkaimju centri 35 apkaimēm.

Ņem vērā!
  • Aptauja noritēs līdz 02.06.2025.
  • Jūsu atbildes būs anonīmas un tiks analizētas vispārīgā veidā.
  • Aptaujas aizpildīšana aizņem 10 – 15 minūtes.
Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.