Skip to main content

Īstenotās kampaņas


Atkritumu apsaimniekošana Rīgā

Vēlamies noskaidrot Rīgas iedzīvotāju viedokli, lai zinātu, kādas ir aktuālās problēmas un kādi risinājumi un/vai uzlabojumi būtu nepieciešami jomas attīstībai.

Projekta mērķis bija noskaidrot Rīgas iedzīvotāju viedokli, lai zinātu, kādas ir aktuālās problēmas un kādi risinājumi un/vai uzlabojumi būtu nepieciešami jomas attīstībai.

Projekts norisinājās divos posmos:

  • Aptauja
  • Apkopojums

Rezultāti

Iedzīvotāji dalījās domās par atkritumu šķirošanas paradumiem, dalītās atkritumu vākšanas infrastruktūras pieejamību un tās izmantošanu, nepieciešamajiem infrastruktūras uzlabojumiem un papildu atkritumu veidu samazināšanu.

Aptaujā piedalījās 484 respondenti. Iegūtās atbildes tiks izmantotas plānojot dalītās atkritumu vākšanas infrastruktūras paplašināšanu, atkritumu apsaimniekošanas sistēmas darbības uzlabojumus un izstrādājot Rīgas valstspilsētas pašvaldības aprites ekonomikas rīcības plānu 2026. – 2030. gadam. 

 

Skip to content

Tīmekļa vietnē tiek apstrādātas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kas ir būtiskas, un ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Nepieciešamās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.